HAKKIMIZDA

1953 doğumluyum. Yüksek öğrenimini Bursa’da tamamladım. 1984 yılında Gümrük Müşaviri oldum. Mesleğimi halen Yetkilendirilmiş Gümrük Müşaviri olarak sürdürmekteyim.1998 Yılında Bugümder’in Kurucu Başkanı oldum.Bu görevimi aralıksız 10 yıl sürdürdüm.Türkiye Gümrük Müşavirleri İcra Kurulu Üyesi olarak görevimi noktaladım. Uludağ Üniv. İth. ve İhr. Yüksek Okulunda 2 yıl Gümrük Mevzuatı derslerine girdim.23 yılı aşkın süredir Bursa mahkemelerinde Gümrük Kaçakçılığı, Gümrük Mevzuatı ve Dış Ticaret davalarında bilirkişilik yaptım.Bu görevim halen devam etmektedir.
2005 -2009 -2009 – 2013 dönemlerinde BTSO’dan Meclis Üyesi seçildim. Bursa Organize Sanayi Bölgesi Denetleme kurulu ve Bosen Enerji Yönetim kurulu üyesiyim.

TOBB‘de,YOİKK, Gümrük ve Dış Ticaret Komitesi Başkan Yardımcısı olarak görevler aldım. Sivil toplum örgütlerinden “ URTEB ,UND, ONKODAY,Bursa Platformu Derneği,Bugümder ve BUSİAD üyesiyim. Dış Ticaret ve Gümrük Mevzuatı üzerine yayımlanmış 1000 in üzerinde makale ve incelemem olup halen haftalık bir gazetede Dış Ticaret üzerine yazılar yazmaktayım. 2009 yılında “Gümrüğe Dair“ isimli kitabım , 2013 yılında ise Gümrük Kaçakçılığı üzerine Bilirkişi Raporlarım adlı kitabım yayımlanmıştır.

 

Watch Dragon ball super